– Iza nas u Radniku je teška psihološka nedelja nakon poraza od Vojvodine u Surdulici, ali smo sa ovim sjajnim momcima na trenažnom procesu podigli atmosferu I idemo u Inđiju sa pozitivnom energijom – poručio je trener surduličkog superligaša Slaviša Božičić na konferenciji za novinare pred meč petog kola Super lige sa Inđijom u gostima.
Šef struke Surduličana izuzetno respektuje ekipu Inđije.
– Inđija je ekipa u kojoj fudbaleri zajedno igraju u dužem periodu, trener ih vodi već treću godinu, dakle, u pitanju je uigran rival, pa očekujem tešku ali I kvalitetnu utakmicu sa nadom da ćemo na kraju biti zadovoljni – optimista je trener Radnika Slaviša Božičić.
Slično mišljenje izneo je i kapiten Radnika Dušan Stevanović.
– Očekuje nas teška utakmica, ali ako ispoštujemo sve ono što smo radili na treninzima, verujem da ćemo se iz Inđije vratiti s bodovima – istakao je Stevanović.
Trener Božičić za susret sa Inđijom može da računa na sve igrače, računajući I na povređene Danoskog, Đorđevića I Makarića.
Utakmica između Inđije I Radnika igra se na Gradskom stadionu u ovom sremskom gradu u subotu 17. avgusta I počinje u 17 sati.
NIV
Pratite InfoVranjske.rs i na Facebook stranici portala.