– Meč sa Bačkom u poslednjem kolu pley out faze u Super ligi Srbije ocenjujem kao utakmicu odluke za Dinamo, zato moramo da dobijemo Bačku, jer vranjska publika zaslužuje da gleda superligaške mečeve, a Vranje kao grad fudbala treba da ima klub u eliti srpskog fudbala -, poručio je Dragan Antić Recko, šef stručnog štaba vranjskog superligaša na konferenciji za novinare uoči poslednjeg meča ovogodišnje prvenstvene sezone u Super ligi.
Trener Dinama je zahvalan navijačima Dinama što će svoj klub bodriti i u Bačkoj Palanci.
– Nekoliko autobusa sa našim navijačima kreće pu Bačke Palanke, mada znam da nekima smeta što Dinamo ima toliko brojnu armiju navijača, pa se nadamo da ćemo i uz njihovu pomoć i maksimalno zalaganje naših fudbalera ostvariti povoljan rezultat -, optimista je Antić.
Prvi čovek Dinama ne jadikuje zbog odsustva nekoliko standardnih prvotimaca.
– Okamijan i Nedeljković zbog povreda neće biti u timu, ali koga nema, bez njega se i mora i može, zato naši igrači moraju da gledaju napred i na terenu u Bačkoj Palanci moraju da ostave srce na terenu i obraduju svoje verne navijače -, jasan je Dragan Antić.
Strateg Dinama ostao je pristavu da ne računa na Luku Ratkovića.
– Fudbaler Dinama ne može da se šeta na terenu, on mora da gine za klub, zato ne računam na Ratkovića koji se nije zalagao na meču sa Spartakom -, kategoričan je Antić.
Šef struke Dinama je na kraju obećao navijačima Dinama da ne brinu ako se Dinamo nađe u baražu u borbi za opstanak u superligaškoj eliti.
– Razlika u kvalitetu između Super lige i Prve lige je velika, zato se ne plašim baraža i uveren sam u opstanak Dinama u elitnom društvu srpskog fudbala -, optimista je Dragan Antić Recko.
Pratite InfoVranjske.rs i na Facebook stranici portala.