Novi direktor Javne ustanove Istorijski arhiv „31. januar“ Siniša Stojković građane Vranje na mesečnom nivo košta 107.211,72 dinara (bez poreza).
Za novog direktora ove Javne ustanove građani izdvajaju oko 1.286.400 dinara.
Siniša Stojković izabran je za direktora Javne ustnaove Istorijski arhiv „31. januar“ Vranje, u toku novembra, 2025. godine.
Podsećamo, on je tokom 2020. godine započeo svoju karijeru i u „Javnom sektoru“ gde je radio kao sekretar ustanove u Javnoj ustanovi Istorijski arhiv „31. januar“.
Direktorsku fotelju nasledio je Nenada Jovića.
Pratite InfoVranjske.rs i na Facebook stranici portala.

A kam ga Nesa šmrk na otvaranje kafance Etno ?
Nega vidomo nesto desnu ruku na Šoneta vracara
Dečko je totalni penal. Stvarno su mogli da nađu boljeg. Ipak je to ustanova kulture.
Pa to je mizeraj u odnosu na ostale SNS batinaše u odelu direktora javnih ustanova ! Malo , premalo … dajte mu još neku kintu više da ne rida kako nema ….
Ово је уштеда за установу, Јовић је имао дужи радни стаж, те самим тим и већу зараду.
Nista licno,Ali ovaj covek je totalno zalutao za ovu poziciju,pa on dok je radio ma terenu ko komercijalista nije vista znao a kamoli ovo mesto,mislim katastrofa
Kolku platu imaju Pedja i Milena (arhivarica i setac pantalona)? Vecu ili manju od direktora?