Sportsko udruženje „Dinamo JUG“ objavilo je saopštenje za javnost nakon saobraćajne nezgode u kojoj je učestvovao Lazar Ivanović, sin Dejana Ivanovića i funkcioner u istoimenom klubu u Vranju.
Saopštenje prenosimo u celosti i bez dodatnih izmena.
Dinamo JUG: Puna podrška IVANOVIĆU
Sportski kolektiv SU Dinamo Jug upućuje snažnu podršku svom sportskom direktoru Lazaru Ivanoviću, koji je zadobio povrede u saobraćajnoj nesreći.
Prema poslednjim informacijama, Ivanović je u stabilnom stanju, a čitava sportska porodica Dinama Jug uz njega je u ovim teškim trenucima.
U klubu ističu da je Lazar Ivanović važan deo Dinamo Jug porodice, čovek koji je svojim radom, posvećenošću i energijom dao veliki doprinos razvoju kluba i stvaranju stabilnog sportskog sistema.
„Svi u klubu, igrači, stručni štab i uprava, uz Lazara su i njegovu porodicu. Verujemo u njegovu snagu i želimo mu brz i uspešan oporavak“, poručuju iz Dinama Jug.
U ovim trenucima najvažnije je da Lazar dobije podršku svih ljudi iz sporta i zajednice, a iz Dinama Jug poručuju da veruju da će se njihov sportski direktor izboriti i ponovo biti uz svoj klub.
Pratite InfoVranjske.rs i na Facebook stranici portala.

Plata novog ,starog , trenera Partizana je 20 000 evra !?
Do kraja marta Partizan mora da obezbedi oko 6 miliona evra za monitoring UEFA i licencu ili ništa od Evrope !
Opet mora da se moli predsednik za novac ! Opet Mijatova zahvalnost Aci Srbinu